Zapraszam Was do udziału w wydarzeniu arte-platonicznym, czyli artystycznej przestrzeni doświadczania przyjemności, organizowanej przez Kolekttacz w Republika Sztuki Tłusta Langusta, sala Chuda, ul. Ratajczaka 44 (4 piętro). 

Wydarzenie odbywa się w piątek (23.09) i niedzielę (25.09) i właśnie w niedzielę będę towarzyszyć Wam w tej przestrzeni jako mentor przyjemności. To idealna przestrzeń terapeutyczna również dla KOBIET W CIĄŻY!

Sesje rozpoczną się o godz. 19:00, 19:45, 20:30 i 21:15. Każdego dnia dostępne są 4 bilety. Maksymalny czas pojedynczej sesji to 30 minut. Obowiązuje zasada jeden na jeden. Jedna performerka – jeden Uczestnik/Uczestniczka.

Samotność to pewnie największa plaga naszych czasów. Ludzie jako gatunek wyewoluowali w kierunku doświadczania samotności, bo ten stan może być dla nich przydatny, nawet jeśli jest nieprzyjemny. Jak każdy ból, sygnalizuje problem i mobilizuje do działania. Zachowaj odstęp minimum dwa metry. Nie podchodź. Nie zbliżaj się. Odseparowanie od innych ludzi izoluje nas od nas samych. Jesteśmy w zasięgu wzroku, węchu, słuchu jednak przestajemy się dotykać. Doświadczamy czym jest brak dotyku. Dotyk. Zmysł, który w momencie kontaktu z inną osobą nieuchronnie zdradza naszą obecność. Dotyk nas stwarza. W bliskości zawiera się czułość. Poprzestańmy więc na niej.

Podczas sesji będziemy korzystać z obiektów sensorycznych Intibag oraz meksykańskich chust Rebozo – używanych tradycyjnie przez meksykańskie położne w opiece okołoporodowej.

Zasady dla Uczestniczki/Uczestnika:
1. Oto przestrzeń przyjemności. Ubierz się ciepło i wygodnie, rozpuść włosy, zmyj makijaż.
2. Przekroczenie białej linii oznacza wejście do niej.
3. Performerka oferuje Ci przestrzeń, którą tymczasowo otrzymała od Republiki Sztuki Tłusta Langusta reprezentowanej przez Stowarzyszenie Artystyczne Usta Usta z siedzibą w Poznaniu i czas, który dostała na performance.
4. Przyjemność bez ciała, przestrzeni i czasu nie istnieje.
5. Przestrzeń przyjemności należy teraz tylko do Ciebie! Nikt nie może Ci jej odebrać ani wejść do przestrzeni w Twoim czasie!
6. W tym miejscu otrzymujesz przestrzeń, czas i przyjemność, więc możesz o nich zapomnieć.
7. Performerka jest tu dla Ciebie, ale możesz też o niej zapomnieć.
8. Performerka jest otwarta na dialog.
9. Kiedy uznasz, że to dobry moment, opuść przestrzeń. Po 30 minutach usłyszysz dźwięk dzwonka. To koniec Twojej sesji.
10. Powyższa usługa jest czysto arte-platoniczna.

Realizacja: Aniela Kokosza i Agata Meyer-Lüters.

Tutaj kupisz bilet

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!