O mnie

Jestem przede wszystkim mamą dwójki cudownych dzieci (Helenki 8 lat i Sandro 2 lata). Spełniam się jako wirtualna doula, wspierając kobiety treściami, które tworzę w projekcie Dziko Rodzimy i w ramach konsultacji oraz procesów online.

Ukończyłam kurs Paramana Doula prowadzony przez Michela Odent i Lilianę Lammers. Jestem certyfikowaną instruktorką hyphnobirthing, terapeutką uwalniania traumy porodowej oraz kreatorką wyjątkowych medytacji ucieleśniających.

Osobiście praktykuję i doświadczam poruszanych tematów. Doświadczyłam bardzo traumatycznego porodu szpitalnego, a 6 lat później urodziłam bez asysty medycznej w cudownej ekstazie doznań, pełnej sprawczości i wolności.

Jestem w procesie podążania za NIEZAPRZECZALNIE PRIORYTETOWĄ dla mnie rolą matki i pragnę tego również dla Ciebie – abyś otworzyła się na radosne, przyjemne i naturalne macierzyństwo.

Z wykształcenia jestem dyplomowaną aktorką teatru tańca. To właśnie terapeutyczny ruch i zarządzanie energią oraz emocjami i odczuciami w ciele jest kluczem mojej współpracy z kobietami.

Posiadam też z racji wykształcenie głębokie rozumienie kultury i antropologii, która ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie macierzyństwa i jego kolektywny wymiar znaczeniowy.

Moje wykształcenie i fascynacja ludzką naturą pozwala mi płynnie kreować kobiecy biznes, oparty na głębokim zrozumieniu natury kobiety i dziecka.

TWORZĘ PROJEKT DZIKA RODZINA

Moją świadomą drogę do tego miejsca rozpoczęłam, tworząc projekt Dzika Rodzina, w ramach którego eksploruję rozwiązania pozasystemowe takie jak: samouzdrawianie się ciała, unschooling, witarianizm i wiele innych aspektów życia w imię naszego motto – “Wypuścić ludzi na wolność!”. Mój udokumentowany proces przemian znajdziesz na YouTube, Facebooku i Instagramie.

Nie jestem specjalistą medycznym i nie zajmuję się tematem ciąży, porodu i połogu od tej strony.

Agata ma wspaniałe, otwarte, pozbawione tabu spojrzenie na poród i robi świetną robotę, dzieląc się z kobietami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, wzmacniając ich wewnętrzną siłę i motywując do wiary we własne możliwości i intuicję.

Jej materiały i filmiki bardzo mi pomogły w okresie przygotowań do porodu. Co więcej, miałam z nią indywidualne spotkanie-konsultację, dzięki któremu znalazłam brakujący element mojej porodowej układanki. Było to spotkanie w atmosferze bliskości, uważności na drugą osobę, indywidualnego podejścia. Poprowadziła mi przepiękną medytację i podpowiedziała techniki, które dodatkowo mogą mnie wesprzeć na ostatnim odcinku mojej ścieżki.

Agata jest ciepłą i uważną osobą, polecam ją ze szczerym sercem jako wsparcie w tym delikatnym procesie!

Nasze społeczeństwo potrzebuje zmiany postrzegania porodu i rodzicielstwa, a kobiety potrzebują wzmocnienia ich wewnętrznej siły i wiary we własną intuicję i możliwości – i Agata jest właśnie taką iskierką, która sprawia, że staje się to możliwe. Dziękuję!

Matylda

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród

Bardzo polecam wszystkim kobietom Agatę i oferowane przez nią wspaniałości!

To niezwykle czuła osoba, pełna wewnętrznej mądrości, energii która rozbudzi nawet najbardziej zaspane dusze do życia pełnym oddechem i pełnią sił!

Jeżeli szukasz wsparcia na ścieżce powrotu do natury, odkrycia na nowo połączenia ze swoim ciałem, pokochania go i zadbania o nie w totalnie rozkoszny sposób – szczególnie gdy jest ono właśnie domem dla nowego rozwijającego się życia, albo stało się nim już wcześniej.

Zoya

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród

Agata jest cudownym przewodnikiem w poznawaniu siebie.

Jest osobą, która uważnie słucha i dzieli się swoim doświadczeniem. Osobą pełną ciepła, zrozumienia i autentyczności. Całą sobą potwierdza to, co chce przekazać, motywuje; do działania, do rozwoju, do tego by otworzyć się na to kim jesteśmy, by zaakceptować siebie w pełni.

Myślę, że wiedza Agaty będzie nie tylko przydatna każdej kobiecie, ale również mężczyznom, którzy chcą świadomie podchodzić do związku, być wsparciem dla swojej partnerki w różnych sytuacjach życiowych.

Zuzanna

Otwartość i wiedza Agaty przybliżyła mi temat porodu i całego procesu przemiany, który przechodzi kobieta.

Tematy poruszane podczas spotkań pomagają lepiej zrozumieć potrzeby partnerki. Na spotkaniach nie ma tematów tabu, jest za to świeże/naturalne postrzeganie porodu i rodzicielstwa. Zajęcia prowadzone są treściwie, a uczestnicy otrzymują wsparcie i ogrom energii, by działać w zgodzie z własnym ciałem i intuicją.

Bardzo cenna była możliwość spotkania się z parami, które są w podobnej sytuacji. Wiem gdzie być, co robić, jak wspierać, a poznane techniki kontrucisków mam zamiar wykorzystać.

Kamil

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród

Bardzo polecam współpracę z Agatą.

Wspólnie tworzyłyśmy moją medytację porodową, która była jednym z elementów przygotowania do mojego pierwszego porodu. Jeżeli chcesz rodzić w zgodzie ze sobą, doświadczyć wspaniałego, ekstatycznego porodu to koniecznie skontaktuj się z Agatą.

Pełna otwartości, zrozumienia, ciepła, spokoju i pewności tego o czym mówi, bo tego doświadczyła. Agata robi wspaniałą pracę i trzymam za nią mocno kciuki, aby docierała do jak największej ilości kobiet. Bo poród to magiczne doświadczenie i wszystkim kobietom tego życzę.

Karolina

Bardzo polecam u Agaty odbycie procesu przygotowania porodu w ekstazie, który zmienia całkowicie postrzeganie porodu.

Poród może być i powinien być wspaniałym doświadczeniem, a Agata pomaga się do tego przygotować w jak najlepszy, prawdziwy sposób. Boisz się bólu i przebiegu porodu? To musisz spróbować tego procesu, aby odmienić swoje podejście na jeden z ważniejszych momentów swojego życia jakim jest poród.

Z drugiej strony do pełnego wyleczenia polecam również przejście terapii uwalniania traumy porodowej, która naprawdę uwalnia. Mi wystarczyły trzy spotkania, które dały mi wolność , zmieniły moje postrzeganie i pomogły patrzeć spokojniej i pewniej na przyszły poród. Według mnie każda kobieta powinna spróbować procesu, a jeśli potrzebuje wejść w coś głębiej, to zachęcam do terapii traumy. Kobiety, naprawdę jesteśmy tego warte, aby zaopiekować się tym aspektem.

Paulina

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród

To pełna obfitość zarówno dla ciała, duszy jak i umysłu.

Agata nie tylko profesjonalnie go przygotowała używając swoich wyjątkowych talentów, ale też wyszła poza wszelkie schematy i dotarła do najbardziej wspierających narzędzi i obdarowała takim bogactwem każdą kobietę, dając jej to na zawsze.

Wszystko w bezpieczeństwie, przyjemności, otuleniu, wolności wyboru, autentyczności, dobrowolności i z wielką miłością do życia i kobiecości. Warto po to sięgać na każdym etapie życia, to coś co zmienia przyszłość i ma ogromny wpływ na świat.

Agnieszka

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród, Ekstatyczne Macierzyństwo

Bardzo polecam konsultację poporodową z Agatą.

Nie ma znaczenia, ile czasu minęło od porodu – jeśli nadal boli wspomnienie o nim. W rozmowie zapomina się o płynącym czasie, Agata nie wywiera najmniejszej presji, nie usłyszycie żadnej oceny na swój temat, nawet w spojrzeniu – tylko i wyłącznie morze empatii i zrozumienia.

Zdecydowanie polecam każdej Kobiecie, która zmaga się z traumą po swoim porodzie. Agata umie się tym zająć.

Dorota

Brał/-a udział w procesie: Terapia Traumy Porodowej

Mam za sobą cztery porody i naprawdę dopiero dzięki Agacie zrozumiałam wiele, przede wszystkim powróciłam w tym procesie do siebie, do wiary w swoją kobiecość.

Dzięki Agacie jestem już nieugięta, jeśli chodzi o wszelkie próby wytrącania kobiet z tego ekstatycznego procesu. To inwestycja w ogromne poczucie bezpieczeństwa, nie tylko przygotowując się do porodu, ale przecież i do macierzyństwa, rodzicielstwa, partnerstwa (kiedy właśnie pojawiają się dzieci) i bycia kobietą.

To odchodzenie od ciała, jego mądrości, od intuicji (szczególnie mam) obserwuje codziennie. W pracy, na placu zabaw, w przedszkolu, spotykając się z innymi… Widząc to – przede wszystkim mam ochotę przytulić (i często tak robię), a potem najchętniej mówię o naszych zajęciach, o Agacie i jej pięknym projekcie, o dobrych praktykach i przykładach. Polecam!

Paulina

Brał/-a udział w procesie: Ekstatyczny Poród